Description
- Lokhorst 143 te Leiderdorp
DE PRIJS € 325.000,- K.K.
Starters opgelet! Net onderhouden 4-kamerappartement gelegen op de 3e en 4e verdieping met zowel aan de voor als achterkant een balkon gelegen in de wijk Ouderzorg. Het appartement ligt op een mooie rustige locatie aan de rand van park De Houtkamp (met kinderboerderij en brasserie) en nabij winkelcentra Santhorst en Winkelhof, scholen, diverse sportfaciliteiten, bibliotheek en ziekenhuis. Het centrum van Leiden ligt op 10 minuten fietsafstand. De uitvalswegen N11 en A4 richting Schiphol, Amsterdam, Utrecht, Den Haag of Rotterdam zijn binnen 5 minuten bereikbaar. Er is ruime parkeergelegenheid in de directe omgeving. Een bushalte is op een paar minuten loopafstand.
Ground floor
Gemeenschappelijke afgesloten entree met bellentableau en brievenbussen. Uw eigen berging bevindt zich op de begane grond. Met de lift of gebruik maken van het trappenhuis gaat u naar de 4e verdieping.
Entree, hal met meterkast (4 gr. + ALS) en toiletruimte. De keuken is gelegen aan de galerijkant. De keuken is eenvoudig maar zeker goed bruikbaar. De woning is volledig voorzien van een fraaie pvc vloer. De woonkamer is heerlijk ruim met een vaste kast en bergruimte in de trapkast. Verder zijn de wanden netjes afgewerkt en is de woning voorzien van dubbelglas.
First floor
Met de vaste trap vanuit de hal komen we op de overloop van de verdieping. Hier vinden we drie slaapkamers en een nette badkamer. In de badkamer een heerlijk ligbad en wastafelmeubel en de opstelplaats van de wasmachine en de 80 liter boiler. Aan beide zijden is op deze verdieping een balkon welke te bereiken is via de slaapkamer. Ook deze verdieping is netjes afgewerkt met een pvc vloer en strak afgewerkte wanden. Een heerlijke en ruime woning welke zeker zonder te hoeven klussen direct betrokken kan worden.
Details
- Ruime maisonnette woning gelegen.
- Drie slaapkamers
- Twee maal een balkon
- Instapklaar
- Oplevering in overleg
- Vraagprijs 325.000,00 k.k.